h

Vandaag: Emile Roemer in Heerlen

30 mei 2010

Vandaag: Emile Roemer in Heerlen

"Ik heb genoeg van de wedstrijdjes verplassen. Ik heb vanavond veel politieke leiders gezien die tegen elkaar kibbelen, maar inhoudelijk nauwelijks van elkaar verschillen. De rekening van de crisis leggen ze bij de zieken, zwakken en werklozen. Rutte en Balkenende zijn al in ondertrouw, maar ik maak bezwaar. Dit huwelijk gaat niet door."
Emile Roemer

De SP-leider die afgelopen week opviel in het RTL tv-debat brengt vandaag een bezoek aan Heerlen. Hij zal samen met Jan de Wit in gesprek gaan met geinteresseerden. Roemer viel onder meer op door Mark Rutte (VVD) een 'omgedraaide Robin Hood' te nemen, 'die steelt van de armen en geeft aan de rijken.'

Iedereen kan vragen stellen aan de nummers 1 en 3 op de SP-lijst en bovendien zal Emile een prikkelende toespraak houden. Zorg dat je erbij bent!

  • Zondagavond 30 mei (vanavond!) in Schunck* Glaspaleis, Heerlen-centrum
  • Zaal open: 19.30, aanvang: 20.00 uur
  • Entree gratis
  • Einde: 22.00 uur

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.