h

Trots op Heerlen, haar mensen en ons team! SP: voor elkaar.

22 maart 2018

Trots op Heerlen, haar mensen en ons team! SP: voor elkaar.

Foto: SP

Een Ode van Lotte Walda en Kars Grit aan de stad en haar mensen. In
samenwerking met de SP. Het nummer So Proud is een lied over mensen die vallen en opstaan. Een Ode aan óns Kapitaal: vastberaden, moedige en optimistische mensen die vallen en opstaan en altijd weer doorgaan!

We spraken met bijna 1 miljoen mensen in 1 jaar tijd. Huis-aan-huis, telefonisch, in huiskamers, kantines, bedrijven en scholen. Een ongekende inzet van al die SP'ers in het hele land en daarom is deze voor al die vrijwilligers die dag aan dag, weer of geen weer, díe inzet hebben getoond!

Muziek: Lotte Walda. Film: Vincent Offermans

Ook de overleden stadsdichter Harrie Sevriens werkte met veel enthousiasme mee aan de clip. In overleg met zijn nabestaanden is er voor gekozen om de prachtige beelden van Harrie op een respectvolle wijze in de clip te behouden.

U bent hier